خرید اینترنتی internet بیمه مسئولیت باشگاه ورزشی gym club sport بیمه ایران iran

خرید اینترنتی internet بیمه مسئولیت باشگاه ورزشی gym club sport بیمه ایران iran : بیمه مسئولیت مدنی بیمه ایران بیمه گذار در قبال استفاده کنندگان و مراجعین به مجموعه ورزشی بدین معنی که چنانچه در نتیجه قصور و اهمال بیمه گذار در رعایت اصول ایمنی و حفاظتی مجموعه ، خسارت جانی به استفاده کنندگان و ورزشکاران وارد آید بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گذار و در صورت لزوم بر اساس رای مراجع قضایی نسبت به پرداخت خسارت اقدام میکند .

کلیه مدیران مراکز ورزشی از قبیل سالن های بدنسازی ، فیتنس ،یوگا ، ورزشهای رزمی از قبیل کاراته ، تکواندو ،جودو، بوکس و کشتی و ... میتوانند با خرید این بیمه نامه در برابر حوادث احتمالی برای ورزشکاران و مراجعه کنندگان در حاشیه امنیت قرار بگیرند

لازم به ذکر است که بیمه مسئولیت باشگاه ورزشی gym club بیمه ایران iran صرفا حوادث احتمالی استفاده کنندگان از مجموعه ورزشی را پوشش میدهد و در این بیمه نامه حوادث احتمالی کارکنان تحت پوشش نیست و مدیر مجموعه ورزشی علاوه بر بیمه فوق میبایست بیمه نامه دیگری به نام بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان بیمه ایران iran را نیز خریداری نماید .

شرکت حمایتگر کد 9968 با مدیریت ملیحه علوی آماده ارائه خدمات در زمینه بیمه مسئولیت باشگاه ورزشی gym club بیمه ایران iran و سایر بیمه نامه های بیمه ایران به شما دوستان عزیز می باشد.

لیست بیمه های مسئولیت بیمه ایران

فرم سفارش آنلاین بیمه مسئولیت باشگاه ورزشی بیمه ایران